Auto na pískoviště s příslušenstvím

Kód: 1276
290 Kč
Skladem (2 ks)

Sada na pískoviště od značky WOOPIE ze série GREEN obsahuje 10 prvků: konev, 3 formičky, lopatku, hrábě a autíčko. Konev má pohodlnou rukojeť. Sada má nejmódnější pastelový design a byla vyrobena z organického biologicky odbouratelného (samorozložitelného) materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na pískoviště od značky WOOPIE ze série GREEN obsahuje 10 prvků: konev, 3 formičky, lopatku, hrábě a autíčko. Konev má pohodlnou rukojeť. Sada má nejmódnější pastelový design a byla vyrobena z organického biologicky odbouratelného (samorozložitelného) materiálu. Kromě toho podléhá kompostování. Výrobek je bezpečný pro děti - dezinfikován při 120 stupních. Záruka skvělé zábavy na pískovišti, na pláži a dokonce i na zahradě! Výrobek šetrný k životnímu prostředí!

 ORGANICKÝ MATERIÁL - vyrobený z pšenice, který zůstane v zemi, se spontánně rozloží a přispěje k ochraně životního prostředí.

Hračka rozvíjí:

  • - koordinace ruka-oko,
  • -Představivost
  • - prostorové myšlení,
  • - sociální dovednosti,
  • - motorické dovednosti,
  • - manuální dovednosti.

ŘADA WOOPIE GREEN - ZÁLEŽÍ NÁM NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ, A PROTO VĚNUJEME ZVLÁŠTNÍ POZORNOST TOMU, ABY CO NEJVÍCE PRODUKTŮ, KTERÉ PRODÁVÁME, BYLO ŠETRNÝCH K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A BIOLOGICKY ODBOURATELNÝCH!

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní zábava
Hmotnost: 0.6 kg
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: organický biologicky rozložitelný (samorozkladného) plast
Rozměr auta: 24,5 x 16,5 x 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: