Dřevěná duha - skládačka

Kód: 364
Akce
Značka: Bajo
1 117 Kč
Skladem (3 ks)

 Každý v něm vidí něco jiného. Někteří vidí divoké zvíře, jiní vidí exotickou rostlinu a pro některé je to čistá abstrakce. Co je to za hračku? Jedná se o sadu bloků skládajících se z oblouků různých velikostí. Jejich měkká forma umožňuje stavět různé objekty. Dítě, které uspořádává oblouky na sebe, zažívá fenomén rovnováhy. Navzdory svému syntetickému vzhledu je to hračka, která stimuluje dětskou představivost. Podporuje také jemnou motoriku.

Detailní informace

Doprava zdarma
garance doručení
rozumná cena
Vše z udržitelných materiálů

Detailní popis produktu

Tato elegantní moderní duhová hračka osloví dospělé i děti a je skvělou hračkou pro stohování, stavění a vytváření. Možnosti kreativního a otevřeného hraní jsou s tímto dřevěným duhovým obloukem nekonečné a šest bloků lze využít mnoha různými způsoby. Jsou ideální jako tunely pro vozidla, houpací prkna pro panenky a dřevěná zvířata; útulky pro zvířata nebo ploty farem; nebo dočasné stěny jednoduchého domečku pro panenky. Pedagogové, Montessori školky, herní skupiny i rodiče budou rádi uvidí, jak lze tuto přírodní hračku používat po celý den znovu a znovu různými způsoby. 

JAK SE O HRAČKU STARAT?

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 28,5 x 14,5 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: