Dřevěné puzzle dopravní prostředky 24 dílků

Kód: 1273
Tip
Značka: Viga
149 Kč
Skladem (1 ks)

Puzzle s dopravními prostředky, které lze vidět ve městě se skládá z 24 dílků. Všechny dílky jsou umístěny na dřevěném podstavci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle s dopravními prostředky, které lze vidět ve městě se skládá z 24 dílků. Všechny dílky jsou umístěny na dřevěném podstavci.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček. 
Hračka rozvíjí koordinaci rukou a očí, vnímavost a soustředění.


Viga Toys je značka registrovaná v roce 2003, působí již ve více než 60 zemích světa. Její inovativní nápady si získaly uznání mimo jiné v Evropě, USA, vzdálené Austrálii a Japonsku. Zakladatelé společnosti vzali na vědomí výzkumy, které naznačují souvislost mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. S cílem pomoci rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a uchránit je před virtuálním světem, který může značně zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu výrobků z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro společnost Vigi prioritou, a proto výrobce zajistil, aby barvy, které používá k natírání hraček, splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Hmotnost: 0.46 kg
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 2 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 30 x 22,5 x 1 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: