Duha - dřevěné barevné bloky

Kód: 365
Tip
Značka: Bajo
1 169 Kč –15 %
dřevěná duha|Hannel
1 169 Kč –15 % 999 Kč
Skladem (3 ks)

Tato barevná duha se skládá z 21 zakřivených segmentů. Jedná se o elegantní a logický systém pro vytváření bloků, které lze naskládat v tomto dokonalém radiálním pořadí, nebo můžete stavět pyramidy, stěny, lineární uspořádání a samozřejmě rozvíjet svůj vlastní způsob hraní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato barevná duha se skládá z 21 zakřivených segmentů. Jedná se o elegantní a logický systém pro vytváření bloků, které lze naskládat v tomto dokonalém radiálním pořadí, nebo můžete stavět pyramidy, stěny, lineární uspořádání a samozřejmě rozvíjet svůj vlastní způsob hraní. Za touto hračkou jsou myšlenky geometrie a matematiky a můžete prozkoumat fyzikální koncepty, které se vztahují na skutečné struktury, jako jsou mosty nebo oblouky. Je opravdu úžasné, jak tak jednoduchý nápad, jako je rozdělení základních oblouků a výsledných zakřivených bloků, vytváří tolik možností a hodin zábavy.

JAK SE O HRAČKU STARAT?

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: vícebarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 30  x 15 x 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: