Vzdělávací kostka Labyrint

Kód: 475
517 Kč
Skladem (1 ks)

Tato pestrobarevná kostka je skvělý produkt, který poskytne hodiny zábavy pro malé děti při zkoumání různých aktivit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato pestrobarevná kostka je skvělý produkt, který poskytne hodiny zábavy pro malé děti při zkoumání různých aktivit. Díky multifunkčnosti hračky se dítě učí různými způsoby rozpoznávat různé tvary a barvy. vybavené m.in, s labyrintem, který pomáhá rozvíjet motorické dovednosti dítěte. Kostka jistě potěší každé dítě. Hračka se skládá z 5 různých forem činnosti. Byla vyrobena ze dřeva. Pro malování byly použity netoxické barvy.Výrobek bezpečný pro dítě.

Hračka pomáhá dítěti v rozvíjet jeho motorické dovednosti, schopnost rozlišovat barvy a tvary, schopnost rozlišovat zvířata, kreativitu, představivost.

Díky multifunkčnosti hračky se dítě učí různými způsoby rozpoznávat různé tvary a barvy. vybavené m.in, s labyrintem, který pomáhá rozvíjet motorické dovednosti dítěte. Kostka jistě potěší každé dítě. Hračka se skládá z 5 různých forem činnosti. Byla vyrobena ze dřeva. Pro malování byly použity netoxické barvy.Výrobek bezpečný pro dítě.

Hračka pomáhá dítěti v rozvíjet jeho motorické dovednosti, schopnost rozlišovat barvy a tvary, schopnost rozlišovat zvířata, kreativitu, představivost.

 Ekologické hračky jsou zaměřeny na nejmenší děti, které jsou vyrobeny ze zcela přírodních, biologicky odbouratelných a hypoalergenních materiálů, díky nimž jsou stoprocentně bezpečné a neškodné nejen pro samotné životní prostředí, ale i pro vaše dítě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.05 kg
Barva: vícebarevná
Dopočeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 15,5 x 15,5 x 35 cm
Váha produktu: 1,05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: