Bajo Dřevěný velký skákající králík bílý

829 Kč –6 %
Velký dřevěný králík bílý| Hannel
829 Kč –6 % 779 Kč
Skladem

Tento dřevěný králík se pohybuje ve skocích, když je tažen dopředu. Králík s krásně potištěnými zadními kolečky, má měkké plstěné uši.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dřevěný králík se pohybuje ve skocích, když je tažen dopředu. Králík s krásně potištěnými zadními kolečky, má měkké plstěné uši. Je to králík s velkými koly! Dokáže se plížit? Jak je to možné? Hračka má jednoduchý mechanismus. Velká kola jsou těžká a jejich osa otáčení je umístěna necentrálně. To znamená, že kola se neotáčí ve středu, ale po obvodu kruhu. To dává hračce efekt stoupání a klesání. Králík musí být tažen za provázek, pak začne skákat. Hračka prostřednictvím své postavy a pohybové animace pracuje na představivosti. Grafika na největších kolech vytváří obraz louky plné trávy a květin, kde králíci obvykle přebývají. Dítě, které si hraje s králíkem, poznává svět zvířat. Hračka také rozvíjí manuální dovednosti a přispívá k rozvoji hrubé motoriky, zahrnující pohyby rukou a těla.

JAK SE O HRAČKU STARAT?

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 22,5 x 14 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: