Zdravotní matrace Deluxe 60 x 120 x 11 cm latex - kokos

11 289 Kč
Skladem

Luxusní zdravotní matrace Deluxe s latexem o výšce 2 cm a kokosovou vrstvou o výši 1 cm jsou mezi zákazníky velice oblíbené a nabízejí pohodlí nesrovnatelné s jinými typy materiálů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní zdravotní matrace Deluxe s latexem o výšce 2 cm a kokosovou vrstvou o výši 1 cm jsou mezi zákazníky velice oblíbené a nabízejí pohodlí nesrovnatelné s jinými typy materiálů.  Matrace projevuje velmi silnou bodovou elasticitu. To znamená, že perfektně podpírá tělo v jakékoli pozici.


Latexová pěna: Latexová pěna je velmi elastická a odolná proti deformaci. Díky perforované konstrukci matrace se také skvěle odvádí vlhkost, což zajišťuje prodyšnost i při použití povrchových vodotěsných ochranných rohoží.


Kokosová vrstva: Kokosová vrstva hraje důležitou roli, zejména v prvních měsících života dítěte. Je lehce tuhou vrstvou, která dokonale podporuje tělo dítěte. Má schválení standardu Oko-Tex 100.


Silikonový podklad potahu: Tento podklad změkčuje kokos a zajistí pohodlný spánek pro děti. Také má schválení standardu Oko-Tex 100.

Polyuretanová pěna: Vysoce kvalitní polyuretanová pěna s vynikající elasticitou a pevností tvoří oboustrannou matraci, kde obě strany jsou použitelné. Má schválení standardu Oko-Tex 100.

Matrace je vyrobena z materiálů, které jsou antialergické a antibakteriální. Vrstvy matrace jsou spojeny vodním lepidlem, což je pro tělo dítěte bezpečné. Matraci lze také použít i pro kojence.
Celkově je tato matrace skvělou volbou pro pohodlný spánek a zdravou podporu těla.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Materiál: PUR pěna, kokosová vrstva, latex
Potah: na zip, snímatelný, pratelný
Rozměr matrace: 60 x 120 cm
Tuhost matrace: H2
Výška matrace: 11 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: