Viga Dřevěný vláček s vagóny na tahání + kostky

643 Kč
Skladem

Barevná mašinka táhnoucí za sebou vagónky je jednou z předních hraček, která bude fungovat jako pomoc pro děti, které začínají dělat své první kroky. Mašinka s vagónky bude pro ně atrakcí a pobídkou ke zlepšení jejich dovedností v chůzi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Barevná mašinka táhnoucí za sebou vagónky je jednou z předních hraček, která bude fungovat jako pomoc pro děti, které začínají dělat své první kroky. Mašinka s vagónky bude pro ně atrakcí a pobídkou ke zlepšení jejich dovedností v chůzi. Barevné vagónky potěší oko a povzbudí vás ke hře. Barevné bloky lze vzájemně kombinovat a ukládat na kolíky umístěné na vagóncích.
Dřevěné prvky byly lakovány a natřeny barvami bezpečnými pro děti v živých barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.


Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již přítomná ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání min. v Evropě, USA, vzdálené Austrálii a Japonii.Za pláži společnosti upozornili na výsledky výzkumu, který naznačuje souvislost mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. S cílem pomoci rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránit je před virtuálním světem, který do značné míry může zkreslit realitu, nabízí výrobce inovativní sortiment z přírodních materiálů získaných během ekologických výrobních procesů. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Viga prioritou, výrobce se ujistil, že barvy, kterými hračky malují, splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 40,8 x 12 x 8 cm
Váha produktu: 1,18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: