Classic World Dřevěný vláček pro děti - 3 vagóny s kostkami

557 Kč
Skladem

Všichni nastupte do vlaku!

Tato velká, 21dílná hračka obsahuje odnímatelné barevné kostky, které může vaše ratolest znovu a znovu skládat a přerovnávat. Když pak trénují chůzi, mohou táhnout vláček po podlaze, ať jdou kamkoli.

Dřevěný vláček je krásný produkt, který potěší každé batole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni nastupte do vlaku!

Tato velká, 21dílná hračka obsahuje odnímatelné barevné kostky, které může vaše ratolest znovu a znovu skládat a přerovnávat. Když pak trénují chůzi, mohou táhnout vláček po podlaze, ať jdou kamkoli.

Dřevěný vláček je krásný produkt, který potěší každé batole. Hračka stimuluje kreativitu a představivost! Dítě může jakýmkoli způsobem poskládat vlak z příslušných kostek a vydat se na cestu. Pastelové barvy přitahují pozornost každého malého cestovatele! Výrobek se skládá ze 16 bloků a tří vozů, které lze libovolně kombinovat a nastavovat. Hračka rozvíjí koordinaci pohybu dítěte a zvědavost prozkoumávat svět. Určeno pro děti starší 10 měsíců. K prvnímu vozíku je připevněn provázek, díky kterému může dítě vlak vytáhnout. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva a natřena netoxickými barvami, které jsou pro děti bezpečné. Výrobek z vysoce kvalitního dřeva je dokonalým dárkem pro 10 měsíční dítě.

Ekologické hračky jsou zaměřeny na nejmenší děti, které jsou vyrobeny ze zcela přírodních, biologicky odbouratelných a hypoalergenních materiálů, díky nimž jsou stoprocentně bezpečné a neškodné nejen pro samotné životní prostředí, ale i pro vaše dítě.

Hračky Classic World představují dětem novou dimenzi fantastické zábavy! Klasický svět je dřevěná, ekologická hračka, jejímž účelem je nejen bavit se, ale také rozvíjet kreativitu dětí, vzdělávat emoční citlivost nebo učit, jak se spřátelit. Klasické hračky world music si zaslouží zvláštní vyznamenání - umožňují budovat hudební citlivost u nejmenších dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 48 × 8,5 × 12 cm
Váha produktu: 1,16 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DK Avatar autora | 23.2.2023
Spokojenost, i dodání rychlé.
5
AM Avatar autora | 27.10.2022
Dřevěný vláček ve skutečnosti o moc hezčí a pěkně veliký moc pěkná práce a obchod velmi rychlý a polehlivý , platím u něj dopředu a nebojím se ????????????????