Bajo Dřevěné puzzle, skládačka - Džungle

1 076 Kč
Skladem

Oboustranné dřevěné puzzle Bajo Jungle je skvělé puzzle pro malé děti, které rozvíjejí rozpoznávání tvarů a jemnou motoriku. Pokud si přejí, je to skládačka; pokud si přejí, jsou to zvířata! Hlavolam džungle je hračkou, se kterou si lze hrát mnoha způsoby. To přispívá k rozvoji dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné dřevěné puzzle Bajo Jungle je skvělé puzzle pro malé děti, které rozvíjejí rozpoznávání tvarů a jemnou motoriku. Pokud si přejí, je to skládačka; pokud si přejí, jsou to zvířata! Hlavolam džungle je hračkou, se kterou si lze hrát mnoha způsoby. To přispívá k rozvoji dítěte.S ada obsahuje 11 prvků. Jedinečnost tohoto hlavolamu spočívá v tom, že je oboustranná. Na jedné straně dílků můžete vidět siluety zvířat, zatímco na druhé straně můžete vidět detailní obrázky zvířat. Krásně vytvořená a inovativní sada z černého a přírodního dřeva je všestranná hračka: je to trochu pokročilejší puzzle pro starší děti, ale zárověň to může být i  sada malých dřevěných zvířat. Kvalitně zpracované puzzle je ideálním dárkem.

JAK SE O HRAČKU STARAT?

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: černá, přírodní
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 23 x 21 x 5 cm
Rozměry produktu: 17 x 24 x 1,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: