Bajo počítadlo

1 359 Kč
Skladem

Počítadlo bylo navrženo tak, aby mohlo být umístěno svisle, položeno rovně nebo opřeno na bok. Toto počítadlo s patnácti kuličkami, pěti řadami je zábavná hračka pro stimulaci dětí. Na jedné straně jsou kuličky černé, bílé a šedé a na zadní straně jsou pastelově barevné. 

Detailní informace

Doprava od 2500 Kč ZDARMA
Garance odeslání do 24 hodin
výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů

Detailní popis produktu

Počítadlo bylo navrženo tak, aby mohlo být umístěno svisle, položeno rovně nebo opřeno na bok. Toto počítadlo s patnácti kuličkami, pěti řadami je zábavná hračka pro stimulaci dětí. Na jedné straně jsou kuličky černé, bílé a šedé a na zadní straně jsou pastelově barevné. Robustní rám je skvělý pro batolata, aby se jim počítadlo dobře drželo a může být také použit k vzpřímenému postavení. Vypadá báječně v dětském pokoji i jako dekorace. Pohyb kuliček napříč stimuluje batolata a učí je o pohybu, síle a gravitaci. Malé děti si budou rády hrát s tímto počítadlem a jejich rodiče budou ocení krásný design a udržitelné materiály.

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.38 kg
Barva: vícebarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: břízové dřevo
Rozměry produktu: 27  x 26 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: