Bajo počítadlo

1 359 Kč –28 %
Dřevěné barevné počítadlo/Hannel.cz
1 359 Kč –28 % 969 Kč
Skladem

Tento desingový kvalitně zpracovaný kousek ozvláštní Váš dětský pokoj. Počítadlo bylo navrženo tak, aby mohlo být umístěno svisle, položeno rovně nebo opřeno na bok. Toto počítadlo s patnácti kuličkami, pěti řadami je zábavná hračka pro stimulaci dětí. Na jedné straně jsou kuličky černé, bílé a šedé a na zadní straně jsou pastelově barevné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento desingový kvalitně zpracovaný kousek ozvláštní Váš dětský pokoj. Počítadlo bylo navrženo tak, aby mohlo být umístěno svisle, položeno rovně nebo opřeno na bok. Toto počítadlo s patnácti kuličkami, pěti řadami je zábavná hračka pro stimulaci dětí. Na jedné straně jsou kuličky černé, bílé a šedé a na zadní straně jsou pastelově barevné. Robustní rám je skvělý pro batolata, aby se jim počítadlo dobře drželo a může být také použit k vzpřímenému postavení. Vypadá báječně v dětském pokoji i jako dekorace. Pohyb kuliček napříč stimuluje batolata a učí je o pohybu, síle a gravitaci. Malé děti si budou rády hrát s tímto počítadlem a jejich rodiče budou ocení krásný design a udržitelné materiály.

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: břízové dřevo
Rozměry produktu: 27  x 26 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: