Bajo skládačka Pyramida

758 Kč –17 %
Dřevěná barevná pyramida| Hannel
758 Kč –17 % 629 Kč
Skladem

Tato pyramidová skládačka je nádherná hračka pro zvědavé malé děti a byla ručně vyrobena z udržitelného dřeva a ručně natřena pouze netoxickými barvami, aby byla zajištěna bezpečnost a trvanlivost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato pyramidová skládačka je nádherná hračka pro zvědavé malé děti a byla ručně vyrobena z udržitelného dřeva a ručně natřena pouze netoxickými barvami, aby byla zajištěna bezpečnost a trvanlivost. Jedná se o důmyslnou skládačku, která je ideální pro zvídavé malé stavitele. Ti mohou uspořádat jednotlivé kroužky dle tvaru do rámu nebo je naskládat na tyč a vytvořit bláznivé a nádherné věže, nebo dokonce použít kousky nápaditými způsoby mimo rám! Tato hračka je skvělým nástrojem pro budování dětské představivosti a kreativity, rozvoj motorických dovedností a koordinaci, stejně jako identifikaci a učení se o různých tvarech a barvách. 

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevná
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 14  x 10 x 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: