Dřevěná bezpečnostní zábrana dveře, schody 72-122 cm výška 68 cm

Novinka Tip
699 Kč
Skladem

Zábrana do dveří a na schody je nezbytným doplňkem pro každou domácnost s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Tato zábrana vám umožní omezit přístup do nebezpečných nebo nevhodných prostor, jako jsou schody, kuchyně, koupelna nebo balkon.

Detailní informace

výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů
Garance odeslání do 24 hodin

Detailní popis produktu

Zábrana do dveří a na schody je nezbytným doplňkem pro každou domácnost s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Tato zábrana vám umožní omezit přístup do nebezpečných nebo nevhodných prostor, jako jsou schody, kuchyně, koupelna nebo balkon. Zábrana je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který snadno udržíte v čistotě. Zábrana se dá jednoduše namontovat a nastavit podle šířky dveří nebo schodiště. Zábrana má praktický mechanismus otevírání a zavírání, který zvládnete jednou rukou, zatímco druhou držíte dítě nebo zvíře. Zábrana do dveří a na schody je bezpečná, pohodlná a elegantní. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si klid a komfort ve svém domově.

Vyrobeno z borovicového dřeva I. jakosti. Otevírání na obě strany. Branku možno namontovat do rámu dveří vruty. Závěsy možno připevnit dvěmi způsoby.

1. branku možno demontovat kdykoliv.

2. branka pevně chycená v závěsech.

Nátěr bezbarvým, ekologickým lakem. Tyče o šíři cca 20 mm, mezery mezi tyčemi 7 cm. 

Plynulá regulace v rozmezí 72 cm - 122 cm. Kvalitní branka za bezkonkurenční cenu.

 
Výška zábrany 68 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní zábrany pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: