Dřevěná desková hra pro děti - Závod zvířat

609 Kč
Skladem

Hra s barevnými zvířátky je zajímavou nabídkou, která má mnoho aplikací. Můžete ji hrát různými způsoby nebo použít figurky pro různé účely. Můžete hrát s jednou nebo dvěma kostkami současně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Hra s barevnými zvířátky je zajímavou nabídkou, která má mnoho aplikací. Můžete ji hrát různými způsoby nebo použít figurky pro různé účely. Můžete hrát s jednou nebo dvěma kostkami současně. Během hry se děti učí dodržovat pravidla, počítat, seskupovat, rozpoznávat tvary, čísla a písmena, rozvíjet vnímání, koncentraci a koordinaci ruka-oko, což zvyšuje manuální zručnost dětí. Hra je záminkou k mluvení. Může být také katalyzátorem pro dítě, aby kladlo otázky a mluvilo o vážných tématech. Je proto také zdrojem sociálních dovedností, jako je verbální komunikace, sdílení, trpělivost, udržování pořádku a radost z interakce s ostatními lidmi.

Sada obsahuje:

4 dřevěné panely s místy pro 6 zvířat

36 dřevěných zvířat po 6: žlutá, oranžová, růžová, červená, modrá a zelená

Dvě kostky: jedna se zvířaty a druhá s barvami.

Hra je zabalena v elegantním barevném balení – ideální jako dárek.

Rozměry panelu: 30 x 6,5cm

Rozměry figurek zvířat: cca 4 x 5cm

 

POKYNY PRO HRU ZVÍŘECÍ ZÁVOD

Účel: hra je určena pro 2-4 osoby.

Níže jsou uvedeny způsoby hraní:

1. Odpovídající zvířata:

Hraje si pouze s kostkami se zvířaty. Každý hráč si vezme jeden panel pro sebe. Pak musíte hodit kostky jeden po druhém ve směru hodinových ručiček. Zvíře, které bude kostka označovat, by mělo být umístěno na panelu (barva nezáleží). Osoba, která dokončí panel jako první, vyhrává. Pokud hru hrají pouze dva lidé, stačí použít 2, 3 nebo 4 sady zvířat. Pokud jsou k dispozici 3 hráči, můžete použít 3, 4 nebo 5 sad. Pokud hrají 4 lidé, použijte 4, 5 nebo 6 sad.

2. Přizpůsobení barev:

Používejte pouze krychli s barvami. Použijte stejná pravidla jako výše pomocí barvy místo vzoru.

3. Odpovídající zvířata a barvy:

Hraje si s oběma kostkami. Každý hráč si vezme jeden panel. Měli byste hodit dvěma kostkami najednou a vybrat prvek, který byl označen. Prvek se musí vejít do otvoru na panelu. Například, pokud kostka se zvířaty označuje koně a kostka s barvami zelené barvy, můžete si vzít pouze zeleného koně. Pokud je tato cihla již použita, fronta propadne. Hru vyhrává ten, kdo jako první zaplní celý panel. Pokud hru hrají pouze dva lidé, použijte 2, 3 nebo 4 sady zvířat. Pokud jsou 3 hráči, můžete použít 3, 4 nebo 5 sad. Pokud hrají 4 lidé, použijte 4, 5 nebo 6 sad.

4. Chytré oči:

Měli byste hrát s kostkami a všemi zvířaty bez panelů. Hoďte dvěma kostkami najednou. Po provedení hodu si hráč, který jako první najde odpovídající prvek, vezme pro sebe. Hru vyhrává osoba, která sbírá nejvíce prvků.

5. Štěstí:

Hrajte si se všemi živly. Každý hráč si vezme jeden panel. Pak první hráč hodí dvěma kostkami najednou. Hráč, který jako první najde správný prvek, jej uspořádá na svém panelu. Pokud se nalezený prvek shoduje s tím, který již leží na panelu, měl by být odložen. Hru vyhrává hráč, který jako první zaplní svůj panel.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevná
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: dřevo
Váha produktu: 1 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MD Avatar autora | 3.7.2023
Krásná hra. Jako vkládačka možno použít i pro menší děti. 6 domácích zvířátek v 6-ti barvách. Hru s kostkami je možno hrát ve více variantách. 👍Při hře se děti učí vyhledat zvířátko ve správné barvě.