Dřevěná vkládačka Dveřní zámky

Novinka Tip
312 Kč
Skladem

Fantastická smyslově propletená hračka je klasická sada dřevěných dílků s otvory, kterými dítě splétá provázek. Díky tomu může batole rozvíjet své motorické dovednosti - obratnost a přesnost pohybů. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fantastická smyslově propletená hračka je klasická sada dřevěných dílků s otvory, kterými dítě splétá provázek. Díky tomu může batole rozvíjet své motorické dovednosti - obratnost přesnost pohybů. Zároveň je to skvělá zábava, která vyžaduje soustředění a soustředění – to jsou dvě funkce, které děti v průběhu let rozvíjejí, takže stojí za to je stimulovat. Kromě toho, barevné bloky různých tvarů vám také umožní naučit se geometrické tvary. Je to ideální hračka pro učení odpovědnosti - dítě si je vědomo střežení a zavírání domu od raného věku! Senzorická hračka - spočívá v přizpůsobení klíče a otevření dveří. Soubor se skládá z provázku s klíčem, 11 bloků zobrazujících různé tvary a dřevěného domu. Bloky jsou vyrobeny z lakovaného dřeva, natřeného netoxickými barvami. Jsou bezpečné pro děti. Všechny dílky jsou vyrobeny ze dřeva, takže se jedná o ekologickou hračku - její nákup nepodporuje produkci plastového odpadu.

Hračka vyvíjí motoriku, trpělivost, koordinaci ruka-oko, přesnost.

Eko hračky jsou určeny nejmenším dětem, které jsou vyrobeny ze zcela přírodních, biologicky odbouratelných a hypoalergenních materiálů, díky čemuž jsou sto procent bezpečné a neškodné nejen pro samotné životní prostředí, ale i pro vaše dítě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 21 x 24 x 3,4 cm
Váha produktu: 0,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: