Kreativní sada pro děti - Malování ryby

182 Kč
Skladem

Co může dětem přinést větší zábavu než hračka pro kutily? Tato dřevěná hračka umožní vašemu dítěti stimulovat jeho představivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co může dětem přinést větší zábavu než hračka pro kutily? Tato dřevěná hračka umožní vašemu dítěti stimulovat jeho představivost. Závěrečná práce může později vyzdobit dětský pokoj. Sada obsahuje dřevěný stojan s obrázkem, 6 nádob s různými barvami, štětec a dřevěné díly obrazu. Dítě má za úkol přilepit dřevěné kousky obrazu na kresbu (pod kusy je speciální páska). Děti mohou malovat obraz a dřevěné prvky stejně jako na přiloženém obrázku nebo si vytvořit barevný obraz dle vlastní fantazie. Obraz lze zavěsit na zeď jako dekoraci dětského pokojíčku.

Viga je značka registrovaná v roce 2003, ale již přítomná ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání min. v Evropě, USA vzdálené Austrálii a Japonsku. Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu, který naznačuje vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. S cílem pomoci rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránit je před virtuálním světem, který do značné míry může zkreslit realitu, nabízí výrobce inovativní sortiment z přírodních materiálů získaných během ekologických výrobních procesů. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Viga prioritou, výrobce se ujistil, že barvy, kterými hračky malují, splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 22,5 x 22,5 x 0,6 cm
Váha produktu: 0,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: