Tooky Toy Dětské dřevěné prkénko na krájení ovoce

281 Kč
Skladem

Dřevěná sada na krájení ovoce bude skvělou zábavou pro malé kuchtíky. Sada obsahuje 9 druhů ovoce nakrájených na polovinu, dřevěný nůž na hraní a barevné prkénko. Hračku lze použít také jako puzzle. Sada vám umožní rozvíjet různé dovednosti užitečné v pozdějším životě. Hračka je multifunkční, vše závisí na kreativitě dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná sada na krájení ovoce bude skvělou zábavou pro malé kuchtíky. Sada obsahuje 9 druhů ovoce nakrájených na polovinu, dřevěný nůž na hraní a barevné prkénko. Hračku lze použít také jako puzzle. Sada vám umožní rozvíjet různé dovednosti užitečné v pozdějším životě. Hračka je multifunkční, vše závisí na kreativitě dítěte.

Hračka rozvíjí:

  • - koordinace ruka-oko,
  • -dovednost
  • - schopnost pracovat ve skupině,
  • -Představivost
  • -zvědavost.

Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality výrobků, vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků. Dobře vyhlazené, bez třísek a ostrých hran, hračky jsou pokryty pouze bezpečnými, netoxickými barvami, barvivy a laky. To vše dělá hračky Tooky hračky milované dětmi a oceňované rodiči po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Barva: mnohobarevná
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměr produktu: 24,5 x 3,5 x 24,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: