Tooky Toy Dřevěná vzdělávací hračka - třídič s barevnými montessori kostkami

269 Kč
Skladem

Tento třídič je hračka ve tvaru věže od značky TOOKY TOY, která povzbuzuje děti k učení hrou. Sada se skládá z barevných bloků, které je třeba uspořádat ve správném pořadí. Taková hra u dětí rozvíjí koordinaci rukou a očí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento třídič je hračka ve tvaru věže od značky TOOKY TOY, která povzbuzuje děti k učení hrou. Sada se skládá z barevných bloků, které je třeba uspořádat ve správném pořadí. Taková hra u dětí rozvíjí koordinaci rukou a očí. Barevný design pomáhá při rozpoznávání barev a stimuluje představivost. Hračka je vyrobena z odolného, udržitelného dřeva, které umožňuje dlouhodobé hraní a zároveň se stará o naši planetu. Jedná se o bezpečnou hračku zdobenou netoxickými barvami a testovanou podle nejvyšších bezpečnostních standardů.

 

Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality výrobků, vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků. Dobře vyhlazené, bez třísek a ostrých hran, hračky jsou pokryty pouze bezpečnými, netoxickými barvami, barvivy a laky. To vše dělá hračky Tooky hračky milované dětmi a oceňované rodiči po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 2 let
Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: