Viga PolarB Dřevěná ozubená kolečka se zvířátky

350 Kč
Skladem

Dřevěná ozubená kola se zvířátky renomované značky Viga jsou ideální hračkou pro děti, které chtějí poznávat svět kolem sebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná ozubená kola se zvířátky renomované značky Viga jsou ideální hračkou pro děti, které chtějí poznávat svět kolem sebe. Přesně vyrobené prvky vám umožní poznat každý detail umístěných zvířecích figurek - hlavních postav série PolarB. Hračka pomůže naučit se základní zákony fyziky - provoz zařízení. Když se otočí první kolo, uvedou se do pohybu další prvky a síla se přenese na další rychlostní stupně.

Sada obsahuje 7 barevných převodových prvků, 3 roztomilé zvířecí bloky, spojovací hřídel, základnu. 

Položte ozubená kola na kulatou desku s kolíky tak, aby po vypnutí jednoho ze čtyř ozubených kol se zbytek uvedl do pohybu. Na základě je nakreslen obrys režimů, což vytváří skvělou alternativu ke klasickým hádankám. Ozubená  kola mohou být uspořádána mnoha způsoby, což poskytuje dítěti spoustu zábavy a spokojenosti. Prvky uvedené do pohybu přitahují pozornost dítěte. Hračka je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v živých barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.


Hračka rozvíjí  koordinaci ruka-oko, představivost, motoriku, rozpoznávání barev,  úpravu tvarů, logické myšlení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 18 x 18 x 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: