Viga PolarB Dřevěné vzdělávací chodítko pro děti Viga PolarB

1 298 Kč –4 %
Dřevěné multifunkční chodítko pro nejmenší/Hannel.cz
1 298 Kč –4 % 1 240 Kč
Skladem

 Funkční hračka pro nejmenší hraje roli přídržovacího chodítka a vzdělávacího panelu současně.

Detailní informace

výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů
Garance odeslání do 24 hodin

Detailní popis produktu

Funkční hračka pro nejmenší hraje roli přídržovacího chodítka a vzdělávacího panelu současně. Chodítko se uplatní jako opora při prvních nestabilních krůčcích Vaší ratolesti a zároveň uspokojí i jejich zvídavost. Nechte dítko prozkoumat jednotlivé prvky umístěné na chodítku. Rotující ozubená kolečka, provlékačka,  zvířátka budou dítě zajímat a učiní hru atraktivnější.
Bezpečnost a stabilitu zajistí široce rozmístěná kola pokrytá protiskluzovou gumou (nepoškrábe podlahy) a dřevěnou rukojetí.

Přední panel obsahuje:

  • hodiny s rotujícími ručičkami,
  • motorová smyčka s barevnými korálky,
  • válec
  • malý ježek putující po trati,
  • ozubená kola

Celek byl vyroben z lakovaného dřeva, natřeného dětskými barvami v tlumených barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.


Viga Toys je značka registrovaná v roce 2003, ale již přítomná ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání min. v Evropě, USA, vzdálené Austrálii a Japonii.Za pláži společnosti upozornili na výsledky výzkumu, který naznačuje souvislost mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. S cílem pomoci rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránit je před virtuálním světem, který do značné míry může zkreslit realitu, nabízí výrobce inovativní sortiment z přírodních materiálů získaných během ekologických výrobních procesů. Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Viga prioritou, výrobce se ujistil, že barvy, kterými hračky malují, splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 12 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 45 x 26,7 x 31cm
Váha produktu: 2,38 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: