Bajo Duha - dřevěné barevné kostky

1 169 Kč –6 % 1 089 Kč
Skladem

Tato barevná duha se skládá z 21 zakřivených segmentů. V nejzákladnějším smyslu je tato hračka sérií 6 oblouků se stále se zvětšujícím poloměrem, ale každý z těchto oblouků rozdělujeme na stále větší počet segmentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato barevná duha se skládá z 21 zakřivených segmentů. V nejzákladnějším smyslu je tato hračka sérií 6 oblouků se stále se zvětšujícím poloměrem, ale každý z těchto oblouků rozdělujeme na stále větší počet segmentů. Začínáme prvním, jednoduchým blokem, druhý oblouk je rozdělen na 2 kusy, třetí na 3 a tak dále, až po poslední největší oblouk skládající se ze 6 bloků. Bloky lze také uspořádat v radiálním pořadí nebo stavět pyramidy, stěny, lineární rozvržení nebo dokonce vyvinout svůj vlastní způsob hraní. Za barevnou duhou se skrývají myšlenky geometrie a matematiky, pomáhá zkoumat fyzikální koncepty, které se vztahují na struktury reálného světa, jako jsou mosty nebo oblouky.

Jedná se o elegantní a logický systém pro vytváření bloků, které lze naskládat v tomto dokonalém radiálním pořadí, nebo můžete stavět pyramidy, stěny, lineární uspořádání a samozřejmě rozvíjet svůj vlastní způsob hraní. Za touto hračkou jsou myšlenky geometrie a matematiky a můžete prozkoumat fyzikální koncepty, které se vztahují na skutečné struktury, jako jsou mosty nebo oblouky. Je opravdu úžasné, jak tak jednoduchý nápad, jako je rozdělení základních oblouků a výsledných zakřivených bloků, vytváří tolik možností a hodin zábavy.

JAK SE O HRAČKU STARAT?

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 30  x 15 x 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: