Barevná autíčková dráha

Kód: 1321
Novinka Tip
Značka: Tooky Toy
555 Kč
Skladem (3 ks)

Tato barevná autodráha upoutá pozornost každého batolete svými  zářivými barvami. Dítě získává motorické dovednosti a začíná chápat koncept - gravitaci. Uspokojí každého malého favorita automobilového průmyslu. Sada byla vyrobena pro malé ručičky dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato barevná autodráha upoutá pozornost každého batolete svými  zářivými barvami. Dítě získává motorické dovednosti a začíná chápat koncept - gravitaci. Uspokojí každého malého favorita automobilového průmyslu. Sada byla vyrobena pro malé ručičky dítěte. Nedostatek ostrých hran činí hračku 100% bezpečnou pro naše dítě. Výrobek byl vyroben s myšlenkou, že dítě při hraní získává dovednosti užitečné v každodenním životě. Hračka učí spolupráci s vrstevníky.

Charakteristiky:

  • - dráha s 6 autíčky.
  • - Vyrobeno ze dřeva a plastových prvků.
  • - Malované netoxickými barvami.
  • - Výrobek je 100% bezpečný pro děti.

     Hračka rozvíjí motorické dovednosti, stimuluje představivost, rozvíjí schopnost logického myšlení, učí základní fyzikální principy.

      

     Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality výrobků, vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků. Dobře vyhlazené, bez třísek a ostrých hran, hračky jsou pokryty pouze bezpečnými, netoxickými barvami, barvivy a laky. To vše dělá hračky Tooky hračky milované dětmi a oceňované rodiči po celém světě.

     Doplňkové parametry

     Kategorie: Auta, vlaky, letadla
     Hmotnost: 1.2 kg
     Barva: mix barev
     Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
     Materiál: základna: dřevo, skluzy: plast
     Rozměry baleni: 32,5 x 12,4 x 38 cm
     Rozměry produktu: 32 x 14 x 38 cm

     Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

     Nevyplňujte toto pole: