Tooky Toy Dřevěná dráha pro autíčka + 4 auta

468 Kč
Skladem

Barevná dřevěná dráha pro autíčka vám umožní naučit se některé zákony fyziky v praxi. Skvělá zábava i pro skupinku kamarádů, díky čemuž se děti naučí, jak správně fungovat ve skupině a komunikovat se svými vrstevníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná dřevěná dráha pro autíčka vám umožní naučit se některé zákony fyziky v praxi. Skvělá zábava i pro skupinku kamarádů, díky čemuž se děti naučí, jak správně fungovat ve skupině a komunikovat se svými vrstevníky. Uspokojí každého malého závodníka. Sada je přizpůsobena malým ručičkám dítěte. Nedostatek ostrých hran činí hračku 100% bezpečnou pro dítě. 

Hračka rozvíjí motorické dovednosti, stimuluje představivost, rozvíjí schopnost logického myšlení, učí základní fyzikální principy.

Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality výrobků, vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků. Dobře vyhlazené, bez třísek a ostrých hran, hračky jsou pokryty pouze bezpečnými, netoxickými barvami, barvivy a laky. To vše dělá hračky Tooky Toy milované dětmi a oceňované rodiči po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Barva: mnohobarevná
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: základna: dřevo, skluzy: plast
Rozměr produktu: 32,5 x 10 x 27 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: