Classic World dřevěná šněrovací hračka holčička

402 Kč –9 %
Postavička holčičky k provlékání| Hannel
402 Kč –9 % 364 Kč
Skladem

Dřevěná panenka je vynikající, dřevěná učební pomůcka. Díky tomu dítě získá znalosti o tom, jak používat tkaničku. Prostřednictvím hry uvidí, jak snadné a příjemné to je.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Dřevěná panenka je vynikající, dřevěná učební pomůcka. Díky tomu dítě získá znalosti o tom, jak používat tkaničku. Prostřednictvím hry uvidí, jak snadné a příjemné to je. Zábava je sladit oblečení s panenkou tak, abyste přes ně mohli provléknout provázek, který vám ji umožní obléknout. Dalším úkolem tkaničky je procvičování manuální a vizuální zručnost. Sada obsahuje dřevěnou panenku s oblečením, které lze navléknout. Úkolem dítěte je přizpůsobit oblečení postavě dívky a pak je spojit  provázkem. Celek byl vyroben z lakovaného dřeva a natřen netoxickými barvami, které uspokojí každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.

Hračka rozvíjí nízké motorické dovednosti, koordinace ruka-oko, manuální zručnost, rozpoznávání barev.

Hračky Classic World představují dětem novou dimenzi fantastické zábavy! Klasický svět je dřevěná, ekologická hračka, jejímž účelem je nejen bavit se, ale také rozvíjet kreativitu dětí, vzdělávat emoční citlivost nebo učit, jak se spřátelit. Klasické hračky world music si zaslouží zvláštní vyznamenání - umožňují budovat hudební citlivost u nejmenších dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevná
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 65 x 20 x 1 cm
Váha produktu: 0,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: