Dětská patrová postel Conrad bílá s rošty ZDARMA

8 199 Kč
Skladem

Unikátní patrová postel Conrad je dřevěný nábytek, který zaujme svým neobvyklým tvarem a praktickou funkčností. Spodní patro postele je širší a určeno pro matraci o rozměrech 140x200 cm, zatímco horní patro je užší a určeno pro matraci o rozměrech 90x200 cm. 

Detailní informace

výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů
Garance odeslání do 24 hodin

Detailní popis produktu

Unikátní patrová postel Conrad je dřevěný nábytek, který zaujme svým neobvyklým tvarem a praktickou funkčností. Spodní patro postele je širší a určeno pro matraci o rozměrech 140x200 cm, zatímco horní patro je užší a určeno pro matraci o rozměrech 90x200 cm. Třikrát lakovaná bezbarvým, ekologicky nezávadným lakem. tento nábytek je nejen funkční, ale také esteticky příjemný. Je to skvělé řešení pro sourozence sdílející pokoj nebo pro rodiny s více dětmi.

Patrová postel Conrad je vybavena praktickým žebříkem, který usnadňuje výstup na horní patro a sestup na zem. Spodní část postele nemá zábranu na žádné straně, zatímco horní patro je obklopeno ze všech čtyř stran, což zajišťuje bezpečnost osoby, která na ní spí. Díky robustní konstrukci z borovicového dřeva je tato postel odolná a spolehlivá. Tato postel  je nejen funkční, ale také esteticky příjemná. Je to skvělé řešení pro sourozence sdílející pokoj nebo pro rodiny s více dětmi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele pro děti
Záruka: 2 roky
Dekor: bílá
Laťové rošty: součástí
Materiál: masiv borovice
Maximální nosnost horní spací plochy: 70 kg
Maximální nosnost spodní spací plochy: 180 kg
Rozměr horní spací plochy: 90 x 200 cm
Rozměr spodní spací plochy: 140 x 200 cm
Rozteč mezi lůžky: 80 cm
Úložný prostor: není součástí
Vnější délka: 206 cm
Vnější šířka: 151,5 cm
výška: 157 cm
Žebřík: variabilní na obě strany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: