Pexeso Fido

357 Kč
Skladem

Klasické pexeso s nádhernými zvířecími ilustracemi obsahuje 32 karet. Skvělé pro rozpoznání a paměťové dovednosti a zábavu! Krásně ilustrované, pexeso je skvělý způsob, jak se pobavit a trénovat paměť a koncentraci. Hra je zabalena v krásné pevné krabici. Ideální dárek.

Detailní informace

výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů
Garance odeslání do 24 hodin

Detailní popis produktu

Klasické pexeso s nádhernými zvířecími ilustracemi obsahuje 32 karet. Skvělé pro rozpoznání a paměťové dovednosti a zábavu hrát! Krásně ilustrované, pexeso je skvělý způsob, jak se pobavit a trénovat paměť a koncentraci. Hra je zabalena v pevné krabici. Ideální dárek.Tento výrobek má značku kvality Global Organic Textile Standard. Obsahuje více než 70% biologického materiálu a splňuje přísné požadavky na ochranu životního prostředí.

Fresco je nizozemský výrobce úžasných hraček, oblečení a doplňků pro děti vyrobených v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje. Filozofií značky je odpovědné a promyšlené plánování výroby, které minimalizuje negativní dopad na naše životní prostředí. Freska je kombinací uznávaného designu a vynikající kvality. Organické, přírodní materiály poskytují pohodlí a ochranu životního prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: Karton
Rozměry krabice: 13,5 x 19 x 2,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: