Přívěšek na dudlík - Kaštan

349 Kč –30 %
Přívěšek na dudlík - Kaštan|Hannel
349 Kč –30 % 244 Kč
Skladem

Přívěsek se silikonovým kroužkem a univerzálním zapínáním na suchý zip. Díky tomu je oblíbený dudlík vašeho dítěte vždy po ruce. Přívěsek je vhodný pro všechny typy dudlíků.

Detailní informace

Doprava od 2500 Kč ZDARMA
Garance odeslání do 24 hodin
výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů

Detailní popis produktu

Přívěsek se silikonovým kroužkem a univerzálním zapínáním na suchý zip. Díky tomu je oblíbený dudlík vašeho dítěte vždy po ruce. Přívěsek je vhodný pro všechny typy dudlíků Přívěsek je vyroben a schválen v souladu s bezpečnostními požadavky evropské normy 12586 2007 A1: 2001. Důležité informace: Klip na dudlík není hračka. Připevněte držák dudlíku pouze k oblečení dítěte. Nikdy nepřipevňujte klip na dudlík k popruhům nebo jiným volným částem na oblečení. Držák na dudlík používejte pouze tehdy, když je dítě pod dohledem, nikdy v posteli, kolébce nebo kočárku. Nikdy neprodlužujte šňůru dudlíku.

Složení: Materiál: 100% organická bavlna, značka kvality GOTS, kovová spona, bez niklu, dřevěné klip, suchý zip. Čistěte vlhkým hadříkem s trochou jemného čisticího prostředku.

Všechny výrobky  dánské značky Filibabba jsou vyráběny s láskou a maximálním respektem k lidem a životnímu prostředí. Filozofií společnosti je jednat v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje, odpovědného a rozumného využívání zdrojů naší planety. Péče o Zemi a naše děti, výrobce těchto ohromujících výrobků pečlivě vybírá materiály, ze kterých vyrábějí své výrobky.
Mnohé z nich se vyznačují prestižním certifikátem GOTS, který je udělován pouze těm, kteří splňují přísná kritéria kvality v každé fázi svého vzniku.
Výrobky značky jsou inspirací pro sny o světě pro děti i dospělé a skandinávské barvy a design jsou výrazem rovnováhy a harmonie, protože přáním Filibabby je, aby naše děti vyrůstaly v krásném a vzrušujícím, ale především bezpečném světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o dítě
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: