Přívěšek na dudlík - Zelený lístek

349 Kč –30 %
Filibabba klip na dudlík - Zelený lístek|Hannel
349 Kč –30 % 244 Kč
Skladem

Náš přívěšek na dudlík  je dodáván s krásným dřevěným knoflíkem s kovovou sponou, který je připevněn k dětskému oblečení a zajišťuje, že oblíbený dudlík vašeho dítěte je vždy nablízku a nespadne na zem. Na druhém konci je dudlík, který se snadno připevní k silikonovému kroužku.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš přívěšek na dudlík je dodáván s krásným dřevěným knoflíkem s kovovou sponou, který je připevněn k dětskému oblečení a zajišťuje, že oblíbený dudlík vašeho dítěte je vždy nablízku a nespadne na zem. Na druhém konci je dudlík, který se snadno připevní k silikonovému kroužku.

Náš klip dudlíku byl pečlivě testován a schválen podle bezpečnostních požadavků evropské normy "12586 2007 A1: 2001"

Důležité informace: Klip na dudlík není hračka. Připevněte držák dudlíku pouze k oblečení dítěte. Nikdy nepřipevňujte klip na dudlík k popruhům nebo jiným volným částem na oblečení. Držák na dudlík používejte pouze tehdy, když je dítě pod dohledem, nikdy v posteli, kolébce nebo kočárku. Nikdy neprodlužujte šňůru dudlíku.

Všechny výrobky  dánské značky Filibabba jsou vyráběny s láskou a maximálním respektem k lidem a životnímu prostředí. Filozofií společnosti je jednat v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje, odpovědného a rozumného využívání zdrojů naší planety. Péče o Zemi a naše děti, výrobce těchto ohromujících výrobků pečlivě vybírá materiály, ze kterých vyrábějí své výrobky.
Mnohé z nich se vyznačují prestižním certifikátem GOTS, který je udělován pouze těm, kteří splňují přísná kritéria kvality v každé fázi svého vzniku.
Výrobky značky jsou inspirací pro sny o světě pro děti i dospělé a skandinávské barvy a design jsou výrazem rovnováhy a harmonie, protože přáním Filibabby je, aby naše děti vyrůstaly v krásném a vzrušujícím, ale především bezpečném světě.
 
Specifikace:
  • Složení: Organická bavlna, kovová spona, bez niklu, dřevěné obložení, silikonový kruh
  • Rozměry produktu: Výška (cm) 22,00 Šířka (cm) 2,00 Délka (cm) 0,7 Hmotnost (g) 50,00
  • Pokyny pro čištění: Očistěte vlhkým hadříkem, osušte

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o dítě
Rozměry produktu: 22 x 2 cm
Váha produktu: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: