Tooky Toy Balanční skládačka Zvířátka

379 Kč
Skladem

Krásné, barevné balanční puzzle, jehož cílem je motorický vývoj našich dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné, barevné balanční puzzle, jehož cílem je motorický vývoj našich dětí. Sada obsahuje 13 prvků. Barevné prvky ve tvaru zvířat přitahují oči každého batolete. Sada je 100% bezpečná pro životní prostředí a děti. Podporuje schopnost logicky myslet a rozlišovat zvířata. Prvky jsou přizpůsobeny malým rukám dítěte. Nedostatek ostrých hran znamená, že naše dítě si může hrát bezpečně. Úkolem batolete je poskládat zvířata na balanční desku. Není to snadné, když deska neustále balancuje. Hračka zaručuje fantastický zážitek! Zábava ideální pro skupinku dětí, stejně jako pro dítě jedno.

Hračka pomáhá dítěti rozvíjet jeho obratnost, schopnost logicky myslet, motorické dovednosti, schopnost rozlišovat zvířata, kreativitu, koncentraci, koordinaci.

Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoce kvalitních výrobků vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky Toy mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků.To vše dělá hračky Tooky Toy milované dětmi a oceňované rodiči po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Doporučeno dětem starším: 2 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 20 x 7 x 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: