Tooky Toy Dřevěné kostky Stavba města - 50 ks

560 Kč
Skladem

Klasická a nadčasová zábava. Dítě má mnoho možností uspořádání, díky nimž stimuluje představivost a rozvíjí kreativitu. Barevné bloky s budovami přilákají oko každého batolete. Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická a nadčasová zábava. Dítě má mnoho možností uspořádání, díky nimž stimuluje představivost a rozvíjí kreativitu. Barevné bloky s budovami přilákají oko každého batolete. Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Pro malování byly použity netoxické barvy. Sada vyrobená pro malé ručičky dítěte. Nedostatek ostrých hran je pro naše dítě bezpečný. Stavba prvních budov potěší každého malého stavitele a vozidla obsažená v sadě zpestří zábavu.

Hračka rozvíjí motorické dovednosti, schopnost rozeznávat barvy a tvary, znalost fyzikálních principů, schopnost postavit první stavby, představivost, tvořivost.

Tooky Toy je společnost vyrábějící dřevěné hračky pro děti, která je na trhu od roku 2004. Několikaleté zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké kvality výrobků, vyráběných s ohledem na bezpečnost dětí. Hračky Tooky mají řadu certifikátů potvrzujících bezpečnost těchto ekologických výrobků. Dobře vyhlazené, bez třísek a ostrých hran, hračky jsou pokryty pouze bezpečnými, netoxickými barvami, barvivy a laky. To vše dělá hračky Tooky hračky milované dětmi a oceňované rodiči po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Barva: mix barev
Doporučeno dětem starším: 2 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 18 x 24 x 18 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: