Bajo Dřevěná LR závodní auto červené

Novinka Tip
828 Kč –9 %
závodní LR auto|Hannel
828 Kč –9 % 749 Kč
Skladem

Malí motorističtí fanoušci se rádi projedou s tímto rychlým závodním vozem, který má i svého řidiče. Tento rychlý, super cool závodní vůz má chytrou konstrukci, což znamená, že může být řízen doleva nebo doprava, takže zatáčky lze snadno projíždět. Toto důmyslné auto se díky své speciální konstrukci dokáže pohybovat nejen rovně, ale také zatáčet doprava a doleva. Vyrobeno z masivního dřeva.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Malí motorističtí fanoušci se rádi projedou s tímto rychlým závodním vozem, který má i svého řidiče. Tento rychlý, super cool závodní vůz má chytrou konstrukci, což znamená, že může být řízen doleva nebo doprava, takže zatáčky lze snadno projíždět. Toto důmyslné auto se díky své speciální konstrukci dokáže pohybovat nejen rovně, ale také zatáčet doprava a doleva. Vyrobeno z masivního dřeva.

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 1 rok
Barva: červená
Doporučeno dětem starším: 2 let
Materiál: dřevo buk
Rozměry produktu: 16  x 8 x 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: