Bajo Dřevěné camping auto - hračka pro děti

402 Kč
Skladem

Zažívejte beztarostný pocit léta, kdykoliv se vám zamane.Tento karavan s malým roztomilým surfem je vždy připraven vyrazit na pláž. Na pláži stačí surf sundat ze střechy a užívat si jízdu na volném moři.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Zažívejte beztarostný pocit léta, kdykoliv se vám zamane.Tento karavan s malým roztomilým surfem je vždy připraven vyrazit na pláž. Na pláži stačí surf sundat ze střechy a užívat si jízdu na volném moři.  Tento karavan veze surfovací prkno. Lze jej snadno vyjmout a připevnit ke kufru. Velikost autíčka je přizpůsobena možnostem dětské ruky. Na druhou stranu forma, měkké tvary křivek a vhodně zvolené velikosti prvků vám umožní objevit úchop prstů a rozpoznat tvary. Každý pohyb hračky – tlačení, kutálení, jízda po křivkách nábytku – je zároveň objevováním prostoru a dynamiky ukryté v těle.

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: červená
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 12 x 5 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: