Bajo kousátko konopné Květina

Akce Novinka
549 Kč –21 %
Květina - dřevěné kousátko| Hannel
549 Kč –21 % 429 Kč
Skladem

Aby jste zmírnili  bolavé dásně dítěte během fáze prořezávání zoubků, pořiďte toto krásné kousátko ve tvatu květiny z přírodních materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby jste zmírnili  bolavé dásně dítěte během fáze prořezávání zoubků, pořiďte toto krásné kousátko ve tvatu květiny z přírodních materiálů. Spojili jsme dřevo a textil, abychom vytvořili zajímavé, roztomilé a funkční hračky, které pomáhají při tvrdém a bolestivém procesu kousání. Květina se dvěma listy má vyryté detaily, které může dítě prozkoumat. Textil lze oddělit, aby se snadno pral a dobrou zprávou je, že konopí schne velmi rychle.

 V hračkách používáme konopí, na které se dnes trochu zapomíná, ale vlastně jeden z největších materiálů, které existují. Mnoho lidí neví, že konopí je velmi šetrné k životnímu prostředí a používá ho lidé od starověku. V našem hledání, aby naše hračky byly pokaždé více ECO jsme našli v konopí skvělého spojence. Konopí je antibakteriální, antifungální a hypoalergenní.

JAK SE O HRAČKU STARAT?

  • Tato hračka a obal jsou vyrobeny z přírodních zdrojů a lze je snadno recyklovat.
  • Před podáním dítěti prosím odstraňte všechny obaly a stabilizátory.
  • K vyjmutí z obalu nepoužívejte ostré nástroje.
  • Vyčistěte povrch hračky pouze vlhkým hadříkem.
  • Nevystavujte tuto hračku vysokým teplotám nebo vysoké vlhkosti. Dřevo se za těchto podmínek může ohýbat a deformovat.

BARVY

K výrobě hraček jsou používány pouze certifikované netoxické barvy na bázi přírodních složek, které splňují bezpečnostní normy EU (EN71) a americké normy. K ochraně dřeva výrobce používá širokou škálu vodou ředitelných barev i olej.

MATERIÁLY

Na výrobu hraček jsou používány pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály od certifikovaných lokálních dodavatelů, kteří respektují evropské ekologické standardy dřevozpracující výroby. Hračky se vyrábí z dřeva břízy, javoru, buku, dubu, ořechu, mimo jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: přírodní
Doporučeno dětem starším: 6 měsíců
Materiál: dřevo, textil
rozměr balení: 25 cm x 12 cm x 2,5 cm
Rozměry produktu: 22 cm x 10 cm x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: