Dřevěné puzzle pro děti Dopravní prostředky-auta

294 Kč
Skladem

Toto barevné puzzle není jen tradiční puzzle, ale také vzdělávací hračka, která umožní dítěti poznat různá vozidla. Hra rozvíjí představivost a zároveň dokonale připravuje dítě na budoucí předškolní vzdělávání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto barevné puzzle není jen tradiční puzzle, ale také vzdělávací hračka, která umožní dítěti poznat různá vozidla. Hra rozvíjí představivost a zároveň dokonale připravuje dítě na budoucí předškolní vzdělávání. Skládačka tohoto typu je jedním z nejlepších způsobů, jak procvičit koncentraci a přesnost pohybů.  Kromě toho hračka pomáhá rozvíjet motorické dovednosti a logické myšlení u dítěte tím, že kombinuje hru s učením. Sada obsahuje základní desku s výřezy v nichž je uloženo 6 různých dopravních prostředků. Jednotlivé dopravní prostředky dítě vkládá zpět na základní desku podle příslušných tvarů. Poté, co je puzzle správně spárováno na dřevěné desce, bude vydáván zvuk. Celek je vyroben z nejkvalitnějších materiálů bezpečných pro děti a životní prostředí. Výrobek je dokonale vyhlazený, neobsahuje ostré hrany.

Skládačka má  naučit děti kreativitě a logickému myšlení, naučit se počítat a poznávat vozidla s jejich zvuky, tvar koordinace ruka-oko, rozvíjet motorické dovednosti

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 29 x 21,5 x 1,5 cm
Váha produktu: 0,44 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: