Dřevěné puzzle pro děti Dopravní prostředky-auta

294 Kč
Skladem

Toto barevné puzzle není jen tradiční puzzle, ale také vzdělávací hračka, která umožní dítěti poznat různá vozidla. Hra rozvíjí představivost a zároveň dokonale připravuje dítě na budoucí předškolní vzdělávání. 

Detailní informace

Doprava od 2500 Kč ZDARMA
Garance odeslání do 24 hodin
výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů

Detailní popis produktu

Toto barevné puzzle není jen tradiční puzzle, ale také vzdělávací hračka, která umožní dítěti poznat různá vozidla. Hra rozvíjí představivost a zároveň dokonale připravuje dítě na budoucí předškolní vzdělávání. Skládačka tohoto typu je jedním z nejlepších způsobů, jak procvičit koncentraci a přesnost pohybů.  Kromě toho hračka pomáhá rozvíjet motorické dovednosti a logické myšlení u dítěte tím, že kombinuje hru s učením. Sada obsahuje základní desku s výřezy v nichž je uloženo 6 různých dopravních prostředků. Jednotlivé dopravní prostředky dítě vkládá zpět na základní desku podle příslušných tvarů. Poté, co je puzzle správně spárováno na dřevěné desce, bude vydáván zvuk. Celek je vyroben z nejkvalitnějších materiálů bezpečných pro děti a životní prostředí. Výrobek je dokonale vyhlazený, neobsahuje ostré hrany.

Skládačka má  naučit děti kreativitě a logickému myšlení, naučit se počítat a poznávat vozidla s jejich zvuky, tvar koordinace ruka-oko, rozvíjet motorické dovednosti

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.44 kg
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 18 měsíců
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 29 x 21,5 x 1,5 cm
Váha produktu: 0,44 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: