Viga Montessori dřevěná sada k navlékání

587 Kč
Skladem

Závitová nit je dřevěná hračka pro děti, díky které se naučí čísla a geometrické obrazce. To je skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností, které jsou nezbytné pro raný vývoj dítěte.

Detailní informace

Doprava od 2500 Kč ZDARMA
Garance odeslání do 24 hodin
výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů

Detailní popis produktu

 Závitová nit je dřevěná hračka pro děti, díky které se naučí čísla a geometrické obrazce. To je skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností, které jsou nezbytné pro raný vývoj dítěte.Hračka poskytne mnoho hodin zábavy a učení, navlékáním barevných prvků na nit. Tato hračka dokonale zapadá do principů Montessori. Každý prvek je vyroben z kvalitního dřeva a natřen netoxickou barvou. Navlékání a šněrování rozvíjí koordinaci prstů a trpělivost. Tato dřevěná vzdělávací hračka vám dává mnoho možností, jako je klasifikace číslic v příslušném vzestupném nebo sestupném pořadí, navlékání pouze sudých čísel, stejně jako rozpoznávání barev a tvarů. Absence ostrých hran činí výrobek 100% bezpečným pro dítě. Sada obsahuje 30 dřevěných kostek, na kterých jsou namalována například čísla, tečky, postavy, tvary ze světa kolem nás. Obsahuje kostky a 4 nitě k navlékání.  Prvky jsou ze dřeva. Celek je zabalen v krabici.  Rozmanitost prvků umožňuje vytvářet jedinečné "řetězce s korály".  Malované netoxickými barvami.  Výrobek šetrný k životnímu prostředí a dětem

Hračka rozvíjí dovednost, schopnost rozlišovat barvy a tvary, paměť, koordinaci, jemnou motoriku, kognitivní schopnosti, matematické dovednosti, logické myšlení, kreativitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.04 kg
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 25 x 20 x 5 cm
Váha produktu: 1,04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: