Viga Montessori dřevěná sada k navlékání

587 Kč
Skladem

Závitová nit je dřevěná hračka pro děti, díky které se naučí čísla a geometrické obrazce. To je skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností, které jsou nezbytné pro raný vývoj dítěte.

Detailní informace

výrobky za rozumnou cenu
Vše z udržitelných materiálů
Garance odeslání do 24 hodin

Detailní popis produktu

 Závitová nit je dřevěná hračka pro děti, díky které se naučí čísla a geometrické obrazce. To je skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností, které jsou nezbytné pro raný vývoj dítěte.Hračka poskytne mnoho hodin zábavy a učení, navlékáním barevných prvků na nit. Tato hračka dokonale zapadá do principů Montessori. Každý prvek je vyroben z kvalitního dřeva a natřen netoxickou barvou. Navlékání a šněrování rozvíjí koordinaci prstů a trpělivost. Tato dřevěná vzdělávací hračka vám dává mnoho možností, jako je klasifikace číslic v příslušném vzestupném nebo sestupném pořadí, navlékání pouze sudých čísel, stejně jako rozpoznávání barev a tvarů. Absence ostrých hran činí výrobek 100% bezpečným pro dítě. Sada obsahuje 30 dřevěných kostek, na kterých jsou namalována například čísla, tečky, postavy, tvary ze světa kolem nás. Obsahuje kostky a 4 nitě k navlékání.  Prvky jsou ze dřeva. Celek je zabalen v krabici.  Rozmanitost prvků umožňuje vytvářet jedinečné "řetězce s korály".  Malované netoxickými barvami.  Výrobek šetrný k životnímu prostředí a dětem

Hračka rozvíjí dovednost, schopnost rozlišovat barvy a tvary, paměť, koordinaci, jemnou motoriku, kognitivní schopnosti, matematické dovednosti, logické myšlení, kreativitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Barva: mnohobarevný
Doporučeno dětem starším: 3 let
Materiál: dřevo
Rozměry produktu: 25 x 20 x 5 cm
Váha produktu: 1,04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: